Chat with us, powered by LiveChat

IT hooldus – Üksinda lahingväljal?

IT hooldus

Hooldamata infosüsteem – üksteise järel katkevad serveriteenused, kellelgi muutub arvuti aeglaseks, kellegi arvutil kaob pilt eest, vahepeal restardile läinud server ei jõua ennast üles laadida ning on uimane – kõrvaltoast kostab sekretäri karjatus: „ Appi, midagi ei tööta!“

Kirjeldatud olukord on ettevõtte jaoks kriitiline ning erilise tähtsusega on siin kiire, efektiivne ning organiseeritud tegutsemine. Tasub kaaluda, kumb variant on kasulikum: kas üksiku IT-sõdalase või organiseeritud grupi teadmiste ning kogemuste lahingusse/lahendusse kaasamine?

BCS’i pakutava IT-hooldusteenuse tagavad sertifitseeritud spetsialistid, kellel on kindla suunitlusega kvalifikatsioon ning roll. Seeläbi kaetakse ära tunduvalt laiem ning kõrgema tasemega pädevusvajadus, kui seda on üksiküritaja. Pidevalt uuenev kogemuste pagas ning teadmusbaas tagavad teenuse ajakohasuse.

Tõhus IT probleemide lahendamine ja ennetustööd koos tagavad stabiilse infosüsteemide töökindluse ning annavad täpse ülevaate hetkeolukorrast. Kui “sõbra sõber” käib aeg-ajalt ainult „tulekahjusid“ kustutamas, siis on kerge tekkima olukord, kus infosüsteemi kirjelduse dokumendid, jooksvad raportid juhtunud intsidentide kohta, vajalikud ennetustööd ning arendusanalüüsid on puudulikud. Iga organisatsiooni puhul on oluline aluspind, mille põhjal otsustada, kas olemasolev IT-süsteem toetab ettevõtte tööd ning kuidas planeerida edasist arengut.

Hinnates erinevaid rolle, mida IT-probleemide lahendamisel tuleb täita, teame täna kindlalt, et organiseeritud hooldusüksuse töö ning läbimõeldud IT hooldus on tunduvalt efektiivsem, kui üksinda püsiva IT-kuti panus.

Siinkohal tasub mõelda, kas hea juht saadaks sõduri üksinda lahingusse või tuleks temaga kaasata kuulipildur, meedik, taktik vm.

Küsi BCS IT hoolduse kohta lisainformatsiooni.

Marti Mänd
Hoolduse valdkonna juht
marti@bcs.ee
6806888

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.