Chat with us, powered by LiveChat

Exclaimer meilisignatuurid

Exclaimer Signature Manager võimaldab luua ühtsed ning esinduslikud meilisignatuurid kiirelt ja mugavalt just sinu ettevõtte vajadustest lähtuvalt.

Kasud:

  • Ühtne meilisignatuur: Exclaimeriga saad luua kogu ettevõttele ühtse kujundusega signatuurid
  • Valikuvõimalus: Exclaimer võimaldab Outlooki kasutajal valida erinevate meilisignatuuride vahel
  • Paindlik: võimalus luua erinevatele osakondadele kohandatud signatuurid
  • Võimas turunduskanal: võimaldab suurendada ärivõimalusi, jagades signatuuri abil kampaaniaid, uudiseid jpm
  • Näeb alati hea välja: Exclaimeriga loodud meilisignatuurid kohalduvad erinevate seadmetega
  • Kiire ja lihtne: meilisignatuure on lihtne luua ja hallata. Kogu ettevõtte signatuure saab kujundada ja hallata üks töötaja.
  • Loo, disaini, jaga: kujunda signatuur ise või vali paljude põhjade seast sobivaim

Enne Exclaimeri kasutuselevõttu oli tihti probleemiks töötajate erinev signatuurikasutus, sest ühtne standard puudus ja igaüks toimis enda parima äranägemise järgi. Isegi kui määratleti ära signatuuride ülesehitus, olenes see töötaja pädevusest enda tööjaamas vastavad muudatused sisse viia. Nüüd on kõigil meie vallavalitsuse töötajatel ühtsed esinduslikud signatuurid, mida on Exclaimeri tarkvara abil mugav keskselt hallata. Oleme väga rahul.” Alari Laht, Harku Vallavalitsus, IT-juht

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.