Chat with us, powered by LiveChat

Ärilahendused

ÄrilahendusedBCS Ärilahenduste valdkonna tooted ja teenused keskenduvad äriprotsesside arendusele kasutades kaasaegseid IT lahendusi.

60% juhtidest hindab infotehnoloogiat olulisimaks arenguteguriks!
85% juhtidest peab infotehnoloogiat suurimaks frustratsiooniallikaks oma töös!
Gartner CEO Survey

Kas tunned, et õigete valikute tegemine ja õige sihi määramine IT vallas on raske ja oled esitanud küsimusi:

  • IT-ga saaks kindlasti meie tööd ja mingeid äriprotsesse efektiivsemaks. Aga kus on õiged kohad? IT nõuab uusi kõvakettaid serverile. Aga mida see äriliselt annab või mis juhtub, kui me neid ei osta?
  • Äripool nõuab, et kõik süsteemid töötaksid tõrgeteta. IT küsib selleks kosmilisi summasid. Kus on tasakaal?
  • IT firmad pakuvad ahvatlevaid lahendusi. Konkurendid juba ostvat. Mida võtta, mida jätta?
  • Kõik räägivad turvalisustest ja andmete kaitsest. Aga kus on meie nõrgad kohad ja mis on optimaalne? Neil raskustel on üks juurpõhjus – otsustamine on täielik peavalu, kui puudub tervikvaade IT-st ja tema mõjudest meie ärile.

 

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.