Chat with us, powered by LiveChat

IT süsteemide monitooring

Serverite ja võrguteenuste puhul on kriitlise tähtsusega nende katkematu töötamine, sest neile on rajatud äritegevuseks tarviliku info haldus ja jagamine igas kaasaegses ettevõttes.

Kui ligipääs võrguketastel paiknevatele andmetele ja ühistöö keskkondadele on puudulik, muutub firmal keeruliseks või isegi võimatuks oma eesmärke täita.

BCSi monitooringuteenus hoiab ettevõtte IT ressurssidel pidevalt silma peal ja võimaldab ette näha võimalike probleemide teket ning ka ennetavalt reageerida. Parimal juhul õnnestub intsidendi teket täielikult vältida.

Monitooringus sisaldub

  • meililiikluse jälgimine
  • internetiühenduse olemas olu kontroll seiresüsteemi ja kliendi seadme vahel
  • võrguseadmete kättesaavaduse kontroll
  • veebiteenuste kättesaadavuse automaatkontroll
  • teenuse toimivuse kontroll TCP kaudu
  • vaba kõvakettaruumi automaatne kontroll Windows serverites

Keerukamad ja spetsiiflisemad monitooringulahendused realiseeritakse Nagios platvormil.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.