Chat with us, powered by LiveChat

Ettevõttest

BCS –  teie IT-partner aastast 1989

BCS on Eesti vanim IT ettevõte, asutatud Eesti-Rootsi ühisfirmana 26. jaanuaril 1989. aastal.

BCSi fookusvaldkonnad, milles tagame tippkvaliteedi:

  • IT taristu haldus- ja arendusteenused
  • Infoturbelahendused
  • Äriprotsesside ja IT vaheliste seoste auditid ning konsultatsioonid
  • IT juhtimine
  • Koolitused, kutseandmine ja sertifitseerimine

BCSi IT teenuste sisu ja spetsiifika tase tuleneb ITIL‘ist (Information Technology Infrastructure Library),s.o. IT teenuste rahvusvahelised head tavad ja praktikad. ITIL’i põhimõtteid ja selle valdkonna teadmisi populariseerib ja levitab Eestis itSMF Estonia, mille asutajaliikmeks BCS on.

BCSi terviklik äri- ja tehnoloogiavaade rajaneb TOGAF metoodikal, mis on The Open Group’i poolt arendatav arhitektuuriraamistik. Ettevõtte arhitektuurimudeli (Enterprise Architecture) põhimõtted on need, millel baseerub suuresti kogu kaasaegne mõtlemine äri- ja (info)tehnoloogia koostööst ja kooskõlast.

BCS – Sinu IT edendamiseks

Miks valida BCS oma usaldusväärseks IT partneriks? Siin on mõned põhjused, miks oleme õige valik teie ettevõtte jaoks:

1. Pikaajaline kogemus: oleme olnud Eesti IT maastikul alates 1989. aastast, toetades mitmeid ettevõtteid nende digitaalsel teekonnal. Meie pikaajaline kogemus on teie tagatis edukaks IT juhtimiseks.

2. Tipptasemel teenused: pakume mitmekülgseid IT teenuseid, hõlmates alates taristu haldusest kuni infoturbelahendusteni. Oleme pidevalt uuendamas oma oskusi ja teadmisi, et tagada teile alati parimad lahendused.

3. Kohandatud lahendused: mõistame, et iga ettevõte on unikaalne. Seetõttu pakume kohandatud lahendusi, mis vastavad täpselt teie ärivajadustele ja eesmärkidele.

4. Sertifitseeritud spetsialistid: meie meeskond koosneb kõrgelt kvalifitseeritud ja sertifitseeritud spetsialistidest, kellel on sügavad teadmised IT valdkonnas. Nad on pühendunud teie ettevõtte IT tõrgeteta toimimisele.

5. Arhitektuuriline lähenemine: toetume terviklikule äri- ja tehnoloogiavaatele, kasutades TOGAF metoodikat ja Enterprise Architecture põhimõtteid. See tagab, et meie lahendused on kooskõlas teie ärieesmärkidega.

6. Turvalisus on meie prioriteet: paneme suurt rõhku infoturbele, tagades, et teie andmed ja süsteemid oleksid alati kaitstud kõrgete standarditega.

Valides BCSi, valite mitte ainult teenusepakkujat, vaid ka pikaajalist partnerlust, mis aitab teil saavutada digitaalset edu. Oleme siin, et olla teie usaldusväärne teejuht muutuvas IT-maailmas.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.