Chat with us, powered by LiveChat

Küberturbe riskide analüüs

Üha sagenevad küberrünnakud võivad ettevõtte jaoks olla väga kulukad ja põhjustada tööseisakuid, rahalist- ja ka mainekahju. Selliste olukordade vältimiseks on oluline ennetavalt tegeleda küberriskide maandamisega.

Küberturbe riskianalüüsi käigus selgitatakse välja võimalikud riskid ettevõtte infosüsteemides, hinnatakse ohtude realiseerumise tõenäosust ning kaasnevaid kahjusid ja aidatakse valida sobivad turvameetmed ohtude realiseerumise ja tagajärgede vähendamiseks.

Riskianalüüsi tulemusena saab ülevaate olemasolevatest IT turvalisusega seotud riskidest ja soovitused nende maandamiseks.

Täida küberturvalisuse küsitlus, et saada kiiresti esmane hinnang oma ettevõtte olukorrale!

Vaata lisaks ka: IT turvalisuse audit

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.