Chat with us, powered by LiveChat

Petukirja test

Kaitse oma ettevõtte andmeid – vii läbi petukirja saatmise test

Hinnanguliselt toimub täna iga 11 sekundi tagant üks lunaraha- või õngitsusrünnak. See võib tähendada andmete kaotust, töö katkemist ja nii rahalist kui ka maine kahju. Statistika näitab, et enamik küberohte realiseerub just kasutajate hooletuse tõttu. Et kaitsta end lunaraha rünnakute eest ning rünnaku toimumisel olla valmis tõhusalt reageerima, on oluline kasutusele võtta ennetavad meetmed.

Kas oled kindel, et Sinu ettevõtte andmed on turvaliselt kaitstud?

Meie petukirja test aitab tuvastada kasutajate hooletusest või teadmatusest tulenevad lüngad. Koos kasutajate küberteadlikkuse tõstmise koolitusega saame tagada, et ettevõtte töötajad oleksid küberohtudest teadlikud ja oskaksid neist hoiduda.

Kasutajaid testitakse kolmes osas – kas loetakse saabunud kahtlast kirja, kas vajutatakse kirjas olevale lingile ning kas lingi kaudu avanenud veebilehele üritatakse sisestada oma andmeid.

Iga test on kohandatud ja personaliseeritud vastavalt Sinu ettevõtte profiilile, et tagada parimad tulemused. Testi tulemusena koostatakse põhjalik aruanne, mis näitab, kui paljud kasutajad eksisid igas testi osas. Kõik testi tulemused ja info on konfidentsiaalsed.

Sinu ettevõtte turvalisus on meie prioriteet!

Saada meile oma andmed alloleval vormil ja me võtame ühendust, et leppida kokku petukirja testi läbiviimine. Palun täida allolev vorm, kui soovid küberturbe koolituse ja/või petukirjade testi pakkumist või kirjuta meile myyk@bcs.ee

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.