Chat with us, powered by LiveChat

Kasutajate monitooring ja õiguste haldus

Serverite ja võrguteenuste puhul on kriitlise tähtsusega nende katkematu töötamine, sest neile on rajatud äritegevuseks tarviliku info haldus ja jagamine igas kaasaegses ettevõttes.

Küberturvalisuses on oluline ennetada mitte ainult väliseid ohte, vaid pidada silmas ka arvuti kasutajate poolt toime pandud eksimusi või sisekorraeeskirjade rikkumisi. Kasutajate monitooringu ja õigustehaldus lahendused võimaldavad jälgida arvutikasutajate käitumist ettevõtte sisevõrgus ning vajadusel piirata kasutajate ligipääsu informatsioonile.

Vaata ka: IT süsteemide monitooring

 

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.