Chat with us, powered by LiveChat

IT arendused

BCS toob teieni tervikliku ja kaasaegse lähenemise IT arendustele, toetudes pikaaegsele kogemusele erinevate IT taristu arendusprojektide kavandamisel ja juurutamisel. Oleme uhked, et oleme olnud digitaalse innovatsiooni eestvedajaks alates 1989. aastast, pakkudes tipptasemel lahendusi ja teenuseid.

Meie IT arenduste valdkonnad:

  1. Power-platvormi lahendused: tõstame teie ettevõtte tõhusust ja paindlikkust, arendades erilahendusi Microsoft Power-platvormi raames. See võimaldab teil kiiremini luua ja kohandada äriprotsesse ning analüüsida andmeid intuitiivselt.
  2. Serverlahendused: loome ja haldame serverikeskkondi, mis vastavad täpselt teie ettevõtte vajadustele. Oleme eksperdid serveriparkide optimeerimisel ja jõudluse tõstmisel.
  3. Tulemüürid: turvalisus on meie prioriteet. Pakume tulemüürilahendusi, mis tagavad teie ettevõtte andmete kaitse kõrgete standardite järgi.
  4. WiFi Lahendused: ühenduvus on tänapäeva ärimaailmas võtmeküsimus. Kavandame ja rakendame kvaliteetseid WiFi lahendusi, mis toetavad teie ettevõtte kiiret ja stabiilset traadita ühendust.
  5. Pilveteenused: viime teie ettevõtte pilve, avades uued võimalused andmete jagamiseks, töötamiseks ja innovatsiooniks. Oleme teie teejuht pilvetehnoloogia keerukas maailmas.
  6. Varundus: teie andmete turvalisus on meie kätes. Pakume tõhusaid varunduslahendusi, mis tagavad teie ettevõtte sujuva toimimise igal hetkel.
  7. Konsultatsioonid: meie kogenud eksperdid on valmis pakkuma teile personaalset konsultatsiooni, aidates teil mõista ja rakendada parimaid IT lahendusi vastavalt teie ärivajadustele.

Lahendused, mis ulatuvad kaugemale:

Lisaks eelpoolmainitud valdkondadele pakume veel mitmeid muid lahendusi, mis on kohandatud vastavalt teie ettevõtte konkreetsetele vajadustele. Olenemata sellest, kas tegemist on eriprojekti või pikaajalise strateegilise arenguga, oleme teie usaldusväärne partner tehnoloogilisel teekonnal.

BCS on rohkem kui lihtsalt teenusepakkuja – oleme teie digitaalse arengu kaaslane. Laske meil olla osa teie tehnoloogilisest tulevikust!

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.