Chat with us, powered by LiveChat

IT arendusvajaduste ja infrastruktuuri audit Kredexis

KredExi juhataja Andrus Treier, kes on ka ise töötanud konsultandina ja sooritanud CISA (Certified Information Systems Auditor) kvalifikatsioonieksami, kommenteeris tehtud tööd järgmiselt:
„BCSi poolt läbi viidud IT analüüs andis vastused kõigile KredExi jaoks olulistele küsimustele ning seejuures oli ülevaade piisavalt detailne ja projekt tervikuna ka täpselt kokku lepitud ajakavas. Meile oli oluline enne suuremahuliste arendusprojektidega alustamist saada olukorrast hea ülevaade alates IT alase töö korraldamisest kuni tehniliste küsimusteni välja, et siis juba õigetel alustel edasi liikuda. Kui pahatihti on vastavad auditid kas liialt üldisel tasemel või keskenduvad kitsalt mõnele üksikule aspektile, siis antud juhul hõlmati valdkonda tervikuna kuid anti samas väga konkreetseid soovitusi, mis võimaldasid küllalt lihtsalt edasise tegevuskava kokku panna. Vajasime praktilise väärtusega sisendit valdkonda hästi tundvatelt praktikutelt ning on hea meel öelda, et seda ka saime.“

Andrus Treier, Kredex SA juhataja

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.