Kõik postitused

 • Küberturvaline kodu

  F-Secure SENSE ühendab turvalise Wi-Fi ruuteri, tunnustatud turvarakenduse ja juhtiva pilvekaitse, et pakkuda kaitset nutiseadmetele modernsetes kodudes.
  Loe rohkem
 • Eesti kübersõdalased külastasid F-Secure laborit

  Eile, 16.08.2018 viis BCS Infoturbekeskus Eesti kübersõdalased tutvuma F-Secure infoturbelaboriga.  Päeva jooksul tutvustasid analüütikud ja eksperdid Eesti meeskonnale viirusetõrje labori tööd, küberrünnakute hetkeolukorda ning koostöövõimalusi F-Secure korporatsiooniga. Külastuse ajal räägiti nii töö- kui praktika võimalustest ning tutvustati lähemalt kõige aktuaalsemaid küberturbe ohte. Lisaks said osalejad ideid ülikooli lõputööde teemade osas.
  Loe rohkem
 • Viirusetõrje Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalas

  HITSA ja Baltic Computer Systems AS sõlmisid juunis 2018 toimunud turvatarkvara hanke tulemusel raamlepingu küberturbetarkvara F-Secure litsentside pakkumiseks. Nimetatud viirustõrjeprogrammi litsentse ning nendega kaasnevaid lisateenuseid pakutakse kõikidele Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt hallatavatele asutustele soodustatud tingimustel.
  Loe rohkem
 • Rämpspost taas hoogustumas

  F-Secure ja MWR InfoSecurity poolt läbiviidud uuringust ning jooksvast statistikast selgub, et rämpsposti teel leviva pahavara hulk on taas hoogustunud. Niisamuti näitab kasvu ka kasutajate poolne klikkide arv. F-Secure graafik esitab ülevaate spämmi ajaloost ning hetkeseisust.
  Loe rohkem
 • F-Secure partnerite seminar 2018

  F-Secure partnerite seminar toimub 21.augustil.2018 CocaCola Plaza ALeCoq Sviidis. Teemadeks on uued teenused ning tooteuuendused, muudatused partnerprogrammis ning tulevased kampaaniad.  Tutvume lähemalt F-Secure PSB uuendustega ning Rapid Detection & Response teenusega. Veedame üheskoos mõnusa päeva uuenenud ALeCoq Sviidis ning  lisaks informatiivsele osale vaatame  ka filmi.
  Loe rohkem

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.