Chat with us, powered by LiveChat

Kõik postitused

 • Üldhariduskoolide distantsõppe, digitaalse koostöö ja suhtluse lahendus

    Kevadine kriisiolukord pani ootamatult koolid olukorda, kus tuli kiirelt üle minna distantsõppele. Tekkis palju segadust, kuna puudus varasem kogemus ja ühtne lähenemine ning lahendused. Mõnel lapsevanemal tuli paigaldada arvutisse kümneid rakendusi ning toetada oma lapsi nende kasutamisel.BCS on väljatöötanud üldhariduskoolidele lahenduse Microsofti Office 365 platvormil kvaliteetsete videoloengute ja digitaalse õppetöö läbiviimiseks distantsilt. Lahendus on loodud koolide, lastevanemate ja omavalitsuse vajadustest ja tagasisidest lähtudes. Lahenduse eesmärgiks on pakkuda koolidele ühtset keskselt toetatud platvormi:   Kindlat keskkonda, millega on seotud kõik kooli õpetajad ja õpilased. Võimalus teha kvaliteetseid videoloenguid ja teostada õppetööd distantsilt. Võimalus teha digitaalset koostööd dokumentidega, grupitööd ja suhtlust…
  Loe rohkem
 • Tööta kodust nagu kontorist

    Eriolukorrast tingitult töötab suurem osa inimesi täna kodust. Osadel ettevõtetel on küll Office 365 kasutusel ja kaugtöö võimalik, kui enamikel töötajatel vastav kogemus puudub. Paljud ettevõtted ei ole IT tehniliselt kaugtööks valmis, mis muudab kodutöö ebaefektiivseks või võimatuks. Õnneks on lihtsa Office 365 põhise virtuaalse koostöökeskkonna loomine kiire ja kuluefektiivne. BCS pakub konsultatsioone kaugtöölahenduste seadistamiseks ja veebikoolitusi nende efektiivseks kasutamiseks. Koolituste kohta leiab infot SIIT.   Mõned populaarsemad võimalused kaugtöö korraldamiseks   Office 365 ja Microsoft Teams Microsoft Teams on digitaalne koostöökeskkond, kus saab dokumente ühiselt muuta ja jagada, vestelda ning videokoosolekuid pidada. Teams ja Office 365 on enimlevinud kaugtöölahendus…
  Loe rohkem
 • Küberturvaline kodu

  F-Secure SENSE ühendab turvalise Wi-Fi ruuteri, tunnustatud turvarakenduse ja juhtiva pilvekaitse, et pakkuda kaitset nutiseadmetele modernsetes kodudes.
  Loe rohkem
 • Eesti kübersõdalased külastasid F-Secure laborit

  Eile, 16.08.2018 viis BCS Infoturbekeskus Eesti kübersõdalased tutvuma F-Secure infoturbelaboriga.  Päeva jooksul tutvustasid analüütikud ja eksperdid Eesti meeskonnale viirusetõrje labori tööd, küberrünnakute hetkeolukorda ning koostöövõimalusi F-Secure korporatsiooniga. Külastuse ajal räägiti nii töö- kui praktika võimalustest ning tutvustati lähemalt kõige aktuaalsemaid küberturbe ohte. Lisaks said osalejad ideid ülikooli lõputööde teemade osas.
  Loe rohkem

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.