Chat with us, powered by LiveChat

ITSVET projekti partnerite kohtumine Tallinnas

7.-8.12.2017 toimus Tallinnas kohtumine ITSVET projekti partneritega, mille raames lepiti kokku edasises tegevuskavas. Järgneva perioodi jooksul lõpetatakse õppematerjalide ning juhendite loomine ning alustatakse õpetajate koolitamist. Uued koolitusmaterjalid, metoodikad ning õppekavad on loodud koostöös Tehnikahariduse Edendamise Sihtasutuse, BCS Koolituse ja Eesti, Soome ning Läti partneritega.

ITSVET projekti eesmärgiks on välja arendada partnerriikide sh ka Eesti jaoks kutsehariduse tasemel IT turvalisuse nooremspetsialisti õppekava, selle uuenduslik sisu ja koolitusmetoodika. Projekti raames on tänaseks viidud läbi põhjalik IT turbe uuring ning kaardistatud olemasolevad õppematerjalid. Projekt lõpeb 2019 aasta teises pooles küberkaitse valdkonna lektorite koolitamise ning ettevalmistus kursustega BCS Koolituses.

Lisainformatsioon: http://itsvet-project.eu/

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.