Chat with us, powered by LiveChat

F-Secure Tugikeskus hoiatab soodsalt kohvimasinaid pakkuva veebipoe eest

scamF-Secure Tugikeskus hoiatab Internetis leviva soodsalt kohvimasinaid pakkuva veebipoe eest. Facebookis ringleb reklaam valuablemill.com aadressil asuvast veebipoest, mis pakub eriti soodsatel tingimustel espressomasinaid. Soodushindade pakkumises ei ole midagi kuritegelikku, kuid kasutajad peavad sellistel puhkudel olema tavapärasest tähelepanelikumad.

Antud juhul puudub veebipoel turvasertifikaat ning lehel puuduvad ka tooteid pakkuva ettevõtte kontaktandmed. Turvasertifikaadi puudumisest saab aru, kui arvutikasutaja ei märka veebilehel „https“ ühendust.“
Ka seda ei saa pidada kuidagi kuritegelikuks, et antud veebipood on registreeritud vaid 22 päeva tagasi, kuid see tähendab, et juba ohvriks langenud ostjad pole jõudnud veel oma ostude mitte saamisest raporteerida.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.