Chat with us, powered by LiveChat

ITSVET projekt liigub järgmisesse etappi

ITSVET8-9.juunil toimus Helsingis ITSVET’i projekti partnerite kohtumine, mille raames lepiti kokku edasises tegevuskavas, mille käigus koostatakse õppematerjalid ning õppetööks vajalikud praktilised ülesanded. Uued koolitusmaterjalid, metoodikad ning õppekavad luuakse koostöös Tehnikahariduse Edendamise Sihtasutuse, BCS Koolituse ja Eesti, Soome ning Läti partneritega.

Eesmärk

ITSVET projekti eesmärgiks on välja arendada partnerriikide sh ka Eesti jaoks kutsehariduse tasemel IT turvalisuse nooremspetsialisti õppekava, selle uuenduslik sisu ja koolitusmetoodika. Projekti raames on tänaseks viidud läbi põhjalik IT turbe uuring ning kaardistatud olemasolevad õppematerjalid.

ITSVETi projekti tutvustus leiab aset ka 15.juulil IT Kolledžis toimuval Küberolümpia seminaril, kuhu on oodatud gümnaasiumiõpilased, õpetajad-lektorid, IT spetsialistid ja kõik, kes on huvitatud IT ja küberohutuse teemadest.

Projekt lõpeb 2019. aasta teises pooles küberkaitse valdkonna lektorite koolitamise ning ettevalmistus kursustega BCS Koolituses.

Lisainformatsioon: http://itsvet-project.eu/

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.