Chat with us, powered by LiveChat

Spämmitõrje

BCSi rämpsposti tõrje teenus on pilvetehnoloogial põhinev e-posti kaitse väike- ja kesksuurtele ettevõtetele – lihtsaimal viisil!

E-post on enamike ettevõtete jaoks ärikriitiline tööriist. Paraku on valdav enamus e-posti liiklusest rämpspost, mis vähendab töötajate tulemuslikkust ja koormab IT infrastruktuuri. Rämpsposti tõrje teenuse abil kaitstakse ettevõtte tööjaamu, sülearvuteid, faili- ning meiliservereid kõikvõimalike internetist tulenevate ohtude eest. Meilivoost eemaldatakse nii petukirjad, rämpspost kui ka viirused. Lahendus põhineb pilvetehnoloogial ning seda hallatakse BCSi spetsialistide poolt, seega ei vaja teenus mingit alginvesteeringut.

Millised võimalused on kasutajal?

Kasutajale saadetakse igapäevaselt raport, mis sisaldab ülevaadet temale saabunud rämpspostist. Kasutajal on võimalus rämpsposti sattunud kirju vabastada, vaadata ning soovikorral kirjade edaspidist peatamist keelata.

Usalda oma e-posti turvalisus ekspertidele

BCSi infoturbekeskus on Eesti juhtiv  infoturbeteenuste pakkuja. Rämpsposti tõrje teenuse taga on ülimalt
efektiivne F-Secure tehnoloogia – 0% valepositiivseid, tegevusharu juhtiv 99,8% rämpsposti avastamine ning sõltumatute test-organisatsioonide tunnustus.

Kas lahendust on võimalik testida?

Jah. BCSi rämpsposti tõrje teenusega on võimalik tutvuda ühe kuu jooksul. Testi käivitamise ning seadistamise tasu kliendile on 45€, millele lisandub käibemaks. Testperioodi jooksul saadetakse eelnevalt kliendiga kokkulepitud sagedusega ülevaateid lahenduse toimimisest.

Mis on teenuse hind?

Teenuse hinda arvutatakse postkasti põhiselt, v.a aliased, mis ei lähe arvesse.

1-99 postkasti                      1,99

100-499 postkasti                1,50

500-999 postkasti                1,20

1000-2499 postkasti            0,80

Ühe postkasti kohta kuus. Hindadele lisandub käibemaks.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.