Chat with us, powered by LiveChat

Isikuandmete töötlemise põhimõtted värbamisel

Baltic Computer Systems AS-i või tütarettevõtte BCS Koolitus AS-i töö- või praktikakohale kandideerija annab nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks alljärgnevatel tingimustel:

  • Isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Baltic Computer Systems AS (registrikood 10095958) ja/või BCS Koolitus AS (registrikood 10723047).
  • Isikuandmete töötlemise eesmärgiks on kandidaadi sobivuse hindamine kandideeritavale ameti- või praktikakohale.
  • Tööle kandideerijate hindamisel võetakse aluseks kandideerija enda avaldatud informatsioon ja dokumendid ning vajadusel võidakse kandidaadi kohta koguda täiendavat andmeid välistest allikatest.
  • Kandideerimisel avaldatud informatsiooni ja dokumentidega võivad tutvuda ainult värbamisprotsessis osalevad töötajad.
  • Tööle kandideerija avaldatud infot ja dokumente säilitame tulenevalt võrdse kohtlemise seadusest kuni 1 aasta värbamisprotsessi lõppemisest või nõusoleku alusel kuni kokku lepitud tähtajani (maksimaalselt 36 kuud).
  • Kandidaadil on õigus nõuda isikuandmete parandamist ja kustutamist ning igal ajal tagasi võtta enda isikuandmete töötlemiseks antud nõusolek, kirjutades e-postile cv@bcs.ee.

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.