SharePoint – avastamata väärtus

Efektiivne kliendihaldus, ülevaatlik projektijuhtimine, lihtne ja mugav dokumendihaldus ning mitmed teised ettevõtte infosüsteemis kasutatavad ärirakendused ühildatuna on paljude ettevõtete jaoks võimatuna näiv väljakutse.

Oleme ju veendunud, et kiire ning efektiivne töökorraldus, töötajate vaheline infoliikumine ning ettevõttes oleva know-how kiire leitavus tagavad edukad töötulemused ning on samal ajal meie suurimateks konkurentsieelisteks.

Enamikel on kõikvõimalikud tööks vajalikud ärirakendused siiski olemas, kuid nendega seonduvad tihtilugu mitmed probleemid. Süsteemid on püstitatud erinevatele platvormidele, nad ei ole omavahel ühildatavad või on raskesti seadistatavad. Lisaks kaasnevad erinevate lahenduste arendamise ning haldamisega suured kulud.

Microsoft Windows Server litsentside soetamisel pakub Microsoft sinna juurde tasuta kasutamiseks SharePoint arendusplatvormi. Tegemist on vahendiga ja ka võimalusega, mida paljud ettevõtted on siiani kasutamata jätnud. SharePoint arendusplatvormi kasutusvõimalused on väga laiad. Levinuimaks kasutusviisiks on selle kasutamine ettevõtte siseveebina: jagada uudiseid, infot sünnipäevade ja oluliste sündmuste kohta, jälgida ning pidada arvet puhkuste ja puudumiste kohta. See on suurepärane töökorralduse abivahend, mis annab positiivse efekti väikese aja- ning rahakuluga.

Kuidas edasi?

Kuna SharePoint arendusplatvorm on palju muud, kui pelgalt ettevõtte siseveeb, siis annab see võimaluse nö fantaseerida. Kas ettevõtte dokumendihaldus, kliendihaldus, projektijuhtimine, kvaliteedijuhtimine või näiteks riskide juhtimine võiks olla samas siseveebis, olla samasuguse ülesehitusega, olla mugavalt kõikide lahendustega ühildatav ning mugavalt seadistatav vastavalt meie spetsiifilistele vajadustele?

Vastus on jah – Microsoft SharePoint võimaldab kõike seda. Seejuures ei ole pea soetama kogu funktsionaalsust korraga, vajalikku saab arendada jupikaupa. See võimaldab juhtida kulusid ning saavutada kiireid tulemusi töökorralduses, efektiivsuses kvaliteedis ja ka konkurentsieeliste kasvus.

Pakume konsultatsiooni ning tarkvaraarendust MS SharePoint platvormil. Aitame teid nii siseveebi ülesseadmisel kui spetsiifiliste tarkvarapakettide juurutamisel.

Samas kategoorias

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.