Chat with us, powered by LiveChat

Süsteemilogide analüüs

Regulaarse süsteemi logide kontrollimise kaudu saab võimalikke tõrkeid ennetada ja nende tekkepõhjused varakult kõrvaldada. Logisid kontrollitakse perioodiliselt, et vältida võimalikke töökatkestusi süsteemis.

Kontrollimise käigus analüüsitakse põhjuseid, lokaliseeritakse ja võimalusel kõrvaldatakse tõrke allikad. Logide analüüs on tähtis ka peale tõrke ilmnemist – seeläbi jõuab kiiremini vea juurpõhjuseni ning annab võimaluse see kiiresti eemaldada.

Kui infrastruktuur on suur ja seadmeid palju, siis ei jõua IT spetsialist käsitsi kõiki logisid jälgida. Logide kontrollimise ja analüüsi lihtsustamiseks on erinevaid lahendusi – Logstash, Splunk, logtrust, jt. Nende tööriistade abil on võimalik logid keskelt kokku koguda, teha erinevaid vaateid info haldamiseks ja seadistada konkreetseid teavitusi. Lisaks on võimalik lihtsasti vaadata mis toimus tõrke esinemise ajal erinevates seadmetes – saada tervikpilt ja ülevaade süsteemis toimuvast.

Regulaarne logide kontrollimine ja analüüs õigete lahendustega aitavad ennetada probleeme ja infrastruktuuri korrektselt töös hoida ning seeläbi parandada süsteemi käideldavust.

Süsteemilogide analüüsi tehnoloogiapartnerid on:
      

 

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.