Chat with us, powered by LiveChat

Ettevõttest

BCS – IT partner aastast 1989

 

BCS on Eesti vanim IT ettevõte, asutatud Eesti-Rootsi ühisfirmana 26. jaanuaril 1989. aastal.

BCSi fookusvaldkonnad, milles tagame tippkvaliteedi:

  • IT taristu haldus- ja arendusteenused
  • Infoturbelahendused
  • Äriprotsesside ja IT vaheliste seoste auditid ning konsultatsioonid
  • IT juhtimine
  • Koolitused, kutseandmine ja sertifitseerimine

BCSi IT teenuste sisu ja spetsiifika tase tuleneb ITIL‘ist (Information Technology Infrastructure Library),s.o. IT teenuste rahvusvahelised head tavad ja praktikad. ITIL’i põhimõtteid ja selle valdkonna teadmisi populariseerib ja levitab Eestis itSMF Estonia, mille asutajaliikmeks BCS on.

BCSi terviklik äri- ja tehnoloogiavaade rajaneb TOGAF metoodikal, mis on The Open Group’i poolt arendatav arhitektuuriraamistik. Ettevõtte arhitektuurimudeli (Enterprise Architecture) põhimõtted on need, millel baseerub suuresti kogu kaasaegne mõtlemine äri- ja (info)tehnoloogia koostööst ja kooskõlast.

 

 

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.