Baltic Computer Systems – IT-partner aastast 1989

BCS on Eesti vanim IT ettevõte, asutatud Eesti-Rootsi ühisfirmana 26. jaanuaril 1989. aastal.

See, mille eest BCSi kiidetud on:

  • Äriline vaade infotehnoloogiale - BCS räägib IT-st arusaadavalt ja ärikeeles! Ka tehnoloogiafirmana vaatame IT-le ennekõike sisulisest eesmärgist lähtudes. Sisuline vaade ja ärivajadused määravad IT arhitektuuri, mitte vastupidi. IT-juhtimine käib inimese mitte tehnoloogiakeeles.

  • Kvaliteedijuhtimine igapäevases töös, mitte ainult paberil - kaasaegne protsessijuhtimine ja protsesside arendamine on iga juhi igapäevane töö. BCSi kõik tegevusvaldkonnad on ISO 9001-2008 sertifitseeritud alates 2005. aastast. Viimastel audititel ei ole meile tehtud ühtki märkust.

  • Eristuv koostöömudel – efektiivsusele panustav töökorraldus ja Task Management. Sellise IT-teenuse aeg, kus üht klienti tundsid ja teenindasid vaid üks-kaks spetsialisti, on ammu möödas! Efektiivne IT teenus nõuab spetsiifiliste kompetentside, inimeste ja nende aja täpset planeerimist ja juhtimist. Aastatega on BCS  loonud: 1) piisavalt suure, eristuvate kompetentside ja selge tööjaotusega tiimi; 2) täpse juhtimisega töökorraldusmudeli; 3) efektiivsust ning koostööd väärtustava kultuuri.

  • Aga lõpuks määrab kõik ikkagi inimestevaheline suhtlemine - IT on keerukas ja mõnigi kord kasutajatele tülitekitav. Välja aitab positiivne ja avatud suhtlemine, nõustamine, abistamine ja koolitamine - ka seal, kus tehnoloogia on täna veel võimetu või saamatu.

BCSi fookusvaldkonnad, milles tagame Eesti tipptaseme ja –kvaliteedi on:

Sulge