F-Secure viimane sõna spämmitõrje valdkonnas - Protection Service for Email

Tänapäeval ei kasutata spämmikirju mitte enam eeskätt sihtmärkide meilbokside ummistamiseks, vaid ka pahavara levitamiseks ja tundlike andmete üle kontrolli saamiseks. Muuhulgas on laialt levinud ka sihitud „õngitsemisrünnakud“, kus valitakse potentsiaalne ohver hoolikalt välja, tutvutakse tema kui isiku profiiliga ja edastatakse temale huvipakkuval teemal e-kiri infoga, mille avamisel saavutab pahavara levitanud isik kontrolli seadmes leiduvate andmete üle. Kui varasemalt sooviti „õngitseda“ andmeid üksikisiku tasandil, siis hetkel on üha sagedasemaks sihtmärgiks ettevõtted ja nende tundlik informatsioon.

Ettevõtte jaoks on kriitiliselt oluline hoida spämmirünnakud sisevõrgust väljaspool, kuna taolised rünnakud kurnavad asjatult võrgukiirust ja töötajad peavad käsitsi tegelema ebaoluliste e-kirjade filtreerimise ja kustutamisega, mis omakorda kulutab nende tööaega.
 

Mõningad küsimused, mille üle peaksid mõtlema

  • Kas sinu ettevõte on hädas pideva spämmkirjade vooluga?
  • Kas soovid, et sa ei peaks enam ettevõtte tasandil muretsema spämmkirjade tõrjumisega ning seda ilma igasuguse investeeringuta tarkvarasse või seadmetesse?
  • Kas soovid tutvuda turu kõige efektiivsema spämmitõrjega?

Kui vähemalt ühele nendest kolmest küsimusest pidid vastama jaatavalt, tasub kindlasti kaaluda F-Secure Protection Service for Email (PSE) toote testimist ja kasutuselevõttu.
 

Mis on PSE?

PSE on pilvepõhine krüpteerimisvõimalusega spämmitõrje teenus, mis on arendatud silmas pidades väike- ning keskmise suurusega ettevõtete vajadusi. Teenust osutab sinu valitud usaldusväärne partner, kuid tarkvara uuenduste ja arenduse eest vastutab F-Secure.

PSE arendamisel ei ole tehtud hinnaalandust ning toode peatab spämmirünnakuid 99,8% võimekusega. Viiruse- ning spämmitõrje kasutuselevõtt teenusena omab mitmeid eeliseid nn litsentsteenuste ees: sinu turvalisuse eest hoolitseb 24x7 sinu poolt väljavalitud kompetentne partner, kes garanteerib ka teenuse kvaliteedi ja kasutajatoe.

PSE suureks plussiks on see, et kasutaja ei pea soetama lisaseadmeid või tarkvara, teenuse lõpptarbija saab osa klastripõhisest spämmitõrjest, mis on alati uuendatud ja teenuse osutaja poolt kasutaja soovidekohaselt seadistatud.

Kuidas PSE töötab?

PSE on pilvepõhine teenus. See omakorda tähendab, et kasutaja arvutisse ei ole vaja lisada ühtegi täiendavat programmi, mis mõjuks kurnavalt seadme ressurssidele. Teenuse haldamine toimub läbi PSB portaali, mis on väga lihtsasti kasutatav.

Tasustamine toimub meilboksi-põhiselt, kuid kindlasti peab tähele panema seda, et kogu ettevõtte e-kirjade voog suunatakse läbi klastri: kaitstavate meilbokside arv peab olema vastavuses kõigi ettevõttes kasutusel olevate meilbokside arvuga. Oluliseks funktsiooniks on spämmikirjade kohta raportite saa(t)mine vastavalt seadistustele: kerge nupulevajutusega on võimalik „kinnipeetud“ kiri vabastada ja suunata sissetulevate e-kirjade kausta. Samuti on võimalik valida, kes kasutajatest taolisi raporteid üldse saavad.

Rohkem informatsiooni Protection Service for Email kohta meie rahvusvaheliselt koduleheküljelt: https://www.f-secure.com/en/web/business_global/products/protection-service-for-email 

Küsi pakkumist juba täna!
Sulge