Taga online-panganduse turvalisus F-Secure Internet Security uue kaitsemooduliga

F-Secure panganduse kaitsemoodul pakub lisaturvalisust Sinu pangaühenduse ajal ning annab pangatoiminguid tehes südamerahu
 

Küberkurjategijad arendavad üha keerulisemaid pangandusega seotud petuskeeme ja neid toetavat nuhkvara. Selle vastu võitlemiseks on F-Secure oma kodukasutajatele arendanud uudse kaitsemooduli, panganduse kaitse, mis saab peatselt kättesaadavaks kõikidele Internet Security kasutajatele.

F-Secure arendusjuht Mikko Hypponen leiab, et küberkuritegevus on kõrgel tasemel organiseeritud: “Isegi tehnilise taibuta kurjategijad võivad kerge vaevaga soetada nuhkvara, mida saab panna enda kasuks teenima. Taolisel moel varastamine on kergem kui kunagi varem, seda võib nimetada pahavara levitamiseks teenusena”.

Enamik arvutikasutajatest kasutab online-panganduse võimalusi ning paratamatult tegelevad kurjategijad selliste valdkondadega, kust on võimalik teenida. Tajudes teenimisvõimalust arendavad nad üha keerulisemaid ja raskestituvastatavaid troojalasi ning sihivad nendega kodukasutajate arvuteid, täpsemalt internetibrausereid. Pärast arvuti nakatamist ootab nuhkvara kuni kasutaja alustab online-panganduse sessiooniga, varastab sisselogimisinfo, esimesel võimalusel kohe ka raha ja suunab selle otse kurjategijatele.

Garanteeri oma pangaturvalisus kergesti ning mugavalt
 

F-Secure panganduse kaitsemoodul tagab online-panganduse sessioonide turvalisuse lisakihiga Sinu olemasolevas arvutikaitses. Uus moodul saab Internet Security 2013 uusimaks osaks ning põhiülesandeks on blokeerida ühendused, mis võiksid potentsiaalselt saada turvariskiks. Uuendatud kaitse töötab iseseisvalt ilma pangaühendust segamata ning lubab sessiooni ajal ligipääsu lehtedele, mis on F-Secure poolt turvaliseks hinnatud.

Erinevalt teistest online-panganduse turvalisust tagavatest toodetest ei ole vajalik lisatarkvara, rakenduste või brauserite paigaldamine – see töötab kodukasutajate seas enimlevinud brauseritega. Seega ei pea Internet Security kasutajad oma seniseid harjumusi muutma.

Uuendatud Internet Security nüüd saadaval: olenemata Sinu brauserist või pangast
 

Panganduse kaitsemooduli info on alates tänasest saadaval leheküljel www.f-secure.com/banking-protection

Kõik olemasolevad kasutajad saavad panganduse kaitsemooduli automaatse uuendusena 2013 aasta esimeses kvartalis. Samas need kliendid, kes ei soovi oodata, võivad uuenduse juba nüüd alla laadida leheküljelt www.f-secure.com/download
Sulge