Nutitelefonist Smart TV-ni – uus F-Secure Mobile Security pakub universaalset kaitset Androididele

Mobiilsete seadmete kaitse on muutumas üha olulisemaks. Aastaks 2013 on eeldatav Android-seadmete kasutajate arv lähenemas 1 miljardile, mis omakorda tähendab, et infotube olulisus laieneb senisest arusaamast palju kaugemale.F-Secure Mobile

F-Secure Mobile Security pakub kaitset kõigile Androidi operatsioonisüsteemiga seadmetele. Uuendusena toetatakse ka Smart TV tehnoloogial põhinevaid TV-süsteeme. Uues versioonis on täielikult uuendatud kasutajaliides ning vanemakontrolli pakutavad võimalused.

2012. aastal F-Secure poolt korraldatud küsitluse alusel saadi teada, et 56%-le nutiseadmete kasutajatele on turvalisus ning vanemakontroll kõige olulisemad valdkonnad. Ligi pooled neist, keda küsitleti, tunnevad nutiseadmega veebis brausides, makseid tehes või isikuandmeid jagades end kahjulike linkide ning kodulehekülgede poolt ohustatuna. 91% vanematest leiab, et äärmiselt oluline on oma lapsi kaitsta ebasobiliku sisu eest ning 30% küsitletute lastest on nutiseadmega ligipääs Internetile.

Kui siiani on Androidi õelvara levinud süütuna näivate tasuta mängude ning programmide abil, siis tänasel päeval on nende levikus tajuda muutust. F-Secure infoturbe spetsialisti Mikko Hypponeni sõnul rünnatakse Androidi kasutajaid suurima tõenäosusega sihilikult ning seda tehakse õelvarast puhtana tunduvatel aladel, mida tänini on usaldatud. Seoses nutiseadmete laialdastele võimalustele on õngitsemisrünnakud, pangainfot püüdvad troojalased ja muud turvaohud saanud kasvavateks mobiilseid seadmeid ohustavateks valdkondadeks.

F-Secure on mobiilikaitse testides esirinnas

Olenemata seadmetest, mis kaitset vajavad, on F-Secure pühendunud esmaklassilise kaitse pakkumisele. F-Secure Mobile Security nimetati Androidi kaitsetestide põhjal 2012 märtsis üheks parimaks tooteks AV-TEST-i keskkonnas.

Lisaks ei hinnatud hiljutises AV-Comparatives Mobile Security ülevaates F-Secure Mobile Security mitte ainult kui tipp-toodet, vaid see avastas ka 98-100% Androidi õelvara näidistest.

Eraldi tasub välja tuua, et F-Secure Mobile Security-t soovitatakse eeskätt neile, kes soovivad kasutada vanemakontrolli abi oma laste kaitsmiseks ebasobiva sisuga veebisaitide ning programmide eest.

Pakutavad võimalused

 • Kaitseb ohtlike programmide, viiruste ja muu õelvara eest
 • Tagab turvalise veebibrausimise ning identiteedikasutuse
 • Kaitseb lapsi ebasobiva sisu eest
 • Blokeerib soovimatud kõned, SMS/MMS sõnumid
 • Positsioneerib kadunud seadme
 • Lukustab ja kustutab kadunud seadme sisu
 • Kergesti paigaldatav ning kasutajasõbralik

Toetatud operatsioonisüsteemid

 • Android 1.6, 2.1 2.2, 2.3, 3.0, 3.1, 3.2, 4.0
 • Symbian^3 (kaasa arvatud Anna ja Belle), S60 3-s ja 5-s versioon
 • Windows Mobile 6 Professional (välja arvatud vanemakontroll)
 • Windows Mobile 6 Standard (välja arvatud vanemakontroll)

Rohkem infot: http://www.f-secure.com/en/web/home_global/mobile-security

 

F-Secure Mobile
Sulge