F-Secure tarkvarauuendaja hoiab Sinu arvuti turvalisemana kui kunagi varem

Vastuseks kasvavatele rünnakutele, mis kasutavad ära operatsioonisüsteemide ning tarkvara nõrkusi, tutvustab F-Secure tarkvarauuendajat kui üht arvutiturvalisuse tagamise olulist vahendit. Alates novembri algusest saab tarkvarauuendaja kõikidele ettevõtetele kättesaadavaks ning avab eeskätt väikse ning keskmise ettevõtte jaoks arvutiturvalisuse uued mõõtmed.

F-Secure poolt viimasel kuul avastatud pahavarast on ca 80% suunatud tarkvara nõrkuste ärakasutamiseks. Pahavara leiab turvaaugud ning enamjaolt mõjutab seda patchimata tarkvara kaudu, mis omakorda saab ettevõtte jaoks tõsiseks turvariskiks.

F-Secure turvanõustaja Sean Sullivani sõnul võime Sinu kasutatavat tarkvara vaadata kui hoone peaaust, mille abil saab arvutisse ligipääsu. Aegunud tarkvara jätab selle ukse avatuks ning seeläbi oled rünnakute eest kaitsetu. Kurjategijatel läheb tarkvara nõrkuse avastamisest pahavara kirjutamiseni keskmiselt paar päeva.

Parima kaitse tagamiseks tuleks veenduda, et kogu Sinu tarkvara (operatsioonisüsteemid, plug-in´id, rakendused ja brauserid) on uuendatud viimaste versioonideni ning korralikult patchitud. Kõigi ettevõttes olevate tööjaamade tarkvarauuenduste üle arve pidamine võib olla väga aeganõudev tegevus. Suurimaks probleemiks on see ennekõike väikse IT-meeskonnaga ettevõtete puhul, kellel ei ole aega uuendustega tegeleda, ning sellest tulenevalt saavad paljudest nendest potentsiaalsed sihtmärgid.
 

Arendatud eesmärgiga vastata ettevõtete vajadustele
 

Tarkvarauuendaja kindlustab, et ettevõtte operatsioonisüsteemid ning kolmandate osapoolte arendatud rakendused on värskelt uuendatud: skänneerib tööjaamu puuduvate uuenduste osas, kuvab seejärel raporti ning vajaduse leidmisel viib uuendused automaatsel ise ellu. Kasutajatele, kes soovivad veelgi suuremat kontrolli selle funktsionaalsuse üle, võimaldatakse seadistusi teha ka käsitsi.

F-Secure tootejuht Esa Tornikoski leiab, et enamikul juhtudel ei olegi arvutikasutajad pakutavatest uuendustest teadlikud ning see omakorda võib kaasa tuua täiendavaid turvariske. Turvalisuse tagamiseks ning minimaalse ressursikasutuse tagamiseks töötab F-Secure’i uuenduste moodul võrreldes klassikaliste tarkvarauuendajatega ennetaval põhimõttel.
 

Maailma kõige terviklikum turvalahendus
 

F-Secure PSB Infoturbeteenus on tootesari, mida on selle loomise algusest peale arendatud eeskätt väiksele ning keskmisele ettevõttele ja on sellest tulenevalt kõige terviklikum lahendus Sinu firmale.

PSB Infoturbeteenuse tooteid on võimalik osta kõigilt F-Secure edasimüüjatelt. Infoturbeteenus katab kõik arvutiturvalisusega seotud aspektid: viirus- ning nuhkvara kaitse, spämmi ning e-kirjade kaitse, tulemüür ja serveri kaitse. Tarkvarauuendaja täiendab tervikkaitset ja tooteportfelli. Toodet asutakse levitama alates novembri algusest.

Rohkem infot tarkvarauuendaja kohta: http://www.f-secure.com/en/web/business_global/software-updater

PSB Infoturbeteenuse kampaania uutele klientidele: http://www.f-secure.ee/paketid.html
Sulge