F-Secure Internet Security uue versiooniga kaasnevad mitmed olulised värskendused

F-Secure Internet Security uues versioonis on kasutajate privaatsuse tagamiseks keskendutud igapäevaste Internetitegevuste senisest veelgi turvalisemaks muutmisele. F-Secure  Internet Security

uuendatud tootevalik on loodud kõige uuemate tehnoloogiate põhjal selleks, et kaitsta arvutis leiduvat, kaitsta ning muuta turvalisemaks veebibrausimist, pangandust ning online kaubandust.

Internet Security uuendustena saab eraldi välja tuua senisest paremat pangandusekaitset, Facebooki profiili kaitset ning tehnoloogia viimast sõna turvaaukude ning 0-päeva ohtude vastu võitlemiseks. Kõige silmapaistvamaks erinevuseks võrreldes varasemate Internet Security’tega on kindlasti peaaegu täielikult muutunud kasutajaliides.

Viimaste uuendustega on toodet kaasajastatud lähtudes tarbijate Interneti kasutusharjumustest. F-Secure on viimastel aastatel võitnud arvukalt parima kaitse auhindu, kuid selleks, et ohtudega senisest veelgi edukamalt võidelda, ei tohi jääda saadud tunnustuse kõrvalt loorberitele puhkama.

Kõige levinumaks mooduseks, kuidas tavakasutaja satub Internetis ohtu, on turvaaugud ja pettused: kurjategijate kavaluse tõttu satub arvutikasutaja enda teadmata pahavara sisaldavale või petturite poolt “üle võetud” leheküljele. Sellest tulenevalt keskendubki Internet Security eeskätt tegevustele Internetis ning jälgib erilise tähelepanuga pahavara, mille eesmärgiks on brauseri või sellega seotud tarkvara ründamine.

 

Edasiarendatud panganduskaitse ning palju muud

Lähtudes F-Secure poolt läbiviidud uuringutest kasutab 85% inimestest online pangandust. Kuna küberkurjategijad soovivad oma tegevusega võimalikult palju raha teenida, siis suunatakse pahavara just tavakasutajatele, mille tagajärjel proovitakse troojalaste abil pangainfot kätte saada. F-Secure pangandusekaitset kasutades võid olla kindel, et sinu pangatoimingud toimuvad turvaliselt. Pangandusekaitse ülesandeks on turvaseadete kergitamine pangasessioonide ajal, et tagada parim võimalik kaitse.

Sama uuringu kohaselt on 57% vastanutest murelikud oma laste turvasätete pärast sotsiaalvõrgustikes, näiteks Facebookis. Üks viiest Facebooki kasutajast ei tea, kuidas oma turvasätteid korralikult seadistada. F-Secure Safe Profile võimaldab Facebooki kasutajatel oma profiili sätteid kontrollida ning välja selgitada, kas turvalisus on täpselt nii seadistatud nagu nad seda soovivad. Rakendus kuvab profiiliinfo, mis potentsiaalselt avaldab võõrastele isikutele sinust liiga palju informatsiooni ning aitab seda olukorda parandada. Isegi need, kes on äärmiselt kindlad oma sätetes, võiksid siiski Safe Profile-t testida ning vastukaja anda.

 

Tipptehnoloogia ohtude vastu võitlemiseks

Uue Internet Security-ga tuleb kaasa DeepGuard 5, mis on hetkeseisuga maailma parim kaitse uute ja olemasolevate ohtude vastu võitlemiseks. Tarkvara turvaaukudele suunatud ohtude ärakasutamine on tänasel päeval kõige levinumaks mooduseks seadmete nakatamisel. DeepGuard 5 jälgib ja avastab pahavarale iseloomulikku käitumist ning blokeerib kõikvõimalikud taolised ilmingud. Kui klassikaline lähenemine kaitsele on pigem tagantjärgi likvideeriv, siis DeepGuard on proaktiivne ning seetõttu suudab kaitsta sinu arvutit kõige paremal moel ka 0-päeva ohtude eest.

 

F-Secure toodete täielik nimekiri
Sulge