F-Secure Internet Security 2013™ näeb peatselt ilmavalgust

F-Secure lipulaev, Internet Security 2013™, tuleb turule 2013. aasta septembris. Et viia Sind tootega varakult kurssi, saadame enne ametlikku väljalaset käesoleva tutvustuse ning tooteinfo.

Internet Security™ arendamisel pööratakse kõige suuremat tähelepanu lisaks parima arvutikaitse pakkumisele ka kasutajasõbralikkusele. Pikaajalised uuringud arvutikasutajate hulgas on näidanud, et enamjaolt otsitakse turvatarkvara, mida on kerge kasutada, pakkudes samal ajal ka tipptasemel kaitsevõimet. Taolise vastukaja põhjal on F-Secure pidevalt edasi arendanud Internet Security-t™, oma auhindadega pärjatud kodukasutajate tootesarja.

F-Secure Internet Security™ pakub parimat kaitset Sinu arvutitele ning online-identiteedile. Olulise lisafunktsioonina ei puudu tootest vanemakontroll, mis võimaldab Teie lapsi kaitsta kahjulike lehekülgede eest ning samuti võimaldab (vajaduse tekkimisel) piirata nende ajakasutust Internetis.

F-Secure Internet Security 2013™ hõlmab endas viirusetõrjetehnoloogiaid, mida ollakse arendatud juba ligi 25 aastat. Tutvustatav lahendus pakub terviklikku kaitset Sinu arvutile ning online-identiteedile. Omaduste loetelu:

  • Kohene kaitse kõikide uute ohtude eest;
  • Muretu veebikasutus;
  • Kaitseb Sinu online-identiteeti;
  • Peatab spämmi ning õelvara sisaldavad e-kirjad;
  • Kaitseb Sinu lapsi ajal, mil nad veedavad Internetis aega.

Millised on põhilised uuendused?

Põhilisteks uuendusteks saab koheselt uuendatud viirusetõrje puhul eraldi välja tuua uuendatud võrguturvalisuse-, parandatud tulemüüri- ning kaitseomaduste edasiarendamist.

Võrguturvalisus – nüüdsest toetab brausimise kaitse ka Google Chrome’i. Uues tooteversioonis ei ole brausimise kaitse enam brauseripõhine “plug in lahendus” – see parandab omakorda jõudlust ning samal ajal muudab selle lisamooduli palju paindlikumaks.

Uuendatud tulemüür – kasutusel on Windowsi tulemüür, millel on lisafiltrid

Kaitseomadused – uuendatud Deepguard™, reaalajakaitse ning muud ennetavad kaitsemeetodid pakuvad veelgi arenenumat kaitset Sinu arvutile.

Rohkem informatsiooni, samuti infot, kuidas olemasolevat tooteversiooni uuendada või täiesti uut litsentsi osta, leiad üsna pea leheküljelt www.f-secure.ee
Sulge