Enam ei saa me seda varjata: F-Secure’i Internet Security pakub maailma parimat kaitset

AV-TEST

F-Secure Internet Security 2013 võit AV-TEST-i keskkonna parima kaitse testivaldkonnas peegeldab ettevõtte õiget suunavalikut reaalajakaitse paremaks tagamiseks pilvetehnoloogia edasiarendamise kaudu.

Internet Security 2013 nägi ilmavalgust möödunud sügisel ning on end selle aja jooksul tõestanud kui parima kaitsega kodukasutajatele suunatud toode. Mõned kuud pärast ametliku levitamise algust sai toode juurde veel ühe olulise arenduse: turvalist pangaühendust tagava pangandusekaitse.

AV-TEST-i parima kaitse auhind antakse üle tootele, mis aastalõikes tagab parima pahavara vastase kaitse nullpäeva rünnakute, kahjulike veebilehtede ning e-kirjade eest.

AV-TEST’i ettevõtte juht Andreas Marx kommenteeris võitu järgnevalt:”F-Secure’i Internet Security pakkus silmapaistvat kaitset pahavara ning Internetis varitsevate ohtude eest. F-Secure’i turvalahendused seavad selles valdkonnas teistele toodetele kõrgeima standardi”.

F-Secure avaldas hiljuti ka 2012. teise poolaasta ohtude raporti, kus tuuakse eraldi välja kurjategijate jätkuvat huvi kodukasutuses olevate arvutite vastu. Seda huvi realiseeritakse nii troojalaste, botivõrkude kui ka tarkvara turvaaukude kaasabil. Samal ajal kui küberkuritegevus muutub üha professionaalsemaks, ei ole märgata selle trendi rahunemist: üha enam luuakse pahavara ning parima kaitse olemasolu on kriitilise tähtsusega. F-Secure’l on tänase päeva seisuga parim automaatne pahavarareageering ning maailmatasemel meeskonnad, kes toodet kasutavad ning arendavad.

Tunnustus, mis F-Secure’ile osaks sai, kinnitab taas kord ettevõtte juhtpositsiooni kaitselahenduste valdkonnas. Aasta-aasta järel on vastavad tooted sõltumatutes uuringutes esirinnas, ületades üldiseid testistandardeid.

Pilvepõhine kaitse

F-Secure Internet Security 2013 saavutatud tipptulemused põhinevad pilvepõhise reaalajakaitse tehnoloogial, mis kindlustab kiireima reageeringu mis tahes ohtudele. DeepGuard kasutab ennustuslikku, käitumuslikku ning reputatsioonipõhist tehnoloogiat, et tagada ennetavat kaitset nii olemasoleva kui alles arendatava pahavara eest. Veebiliikluse skänneerimine kaitseb kasutajat brauseri turvaaukude eest, samal ajal kui brausimise kaitse blokeerib kahjulikud leheküljed. Pangandusekaitse moodul tõstab omakorda turvaseadistusi lisakaitse saavutamiseks pangasessioonide ajal. Tulemüür, mis on nüüdsest läbinud uuenduskuuri, pakub lisafiltreid, hoides eemale häkkerite rünnakuid.

Rohkem infot leiad: http://www.f-secure.ee/F-Secure_Protection_Internet_Security_v2EST.html
Sulge